Kurallar

Kurallar

Kurallar Chatgurbet.com ChatGurbet’e Hoşgeldiniz.com! Dünyanın her yerinden diğer bağlantılar bağlantı kurmayı yedi bir topluluk. Platformumuzu kullandığımız tüm üyelerimizin keyifli bir deneyim yaşaması bizim için önemlidir. Bu nedenle herkesin uyması gereken birkaç temel kural belirledik.

1. Diğer üyelere manzara olun. Herkese bakmalı ve onurlu davranmalı. Topluluğumuzda herhangi bir taciz, kullanım veya zorbalığa müsamaha göstermeyeceğiz.

2. Spam yok. Platformumuz içeriği konuşmalar içindir, spam veya reklam amaçlı değildir.

3. Yasa dışı faaliyet yok. Platformumuzda herhangi bir faaliyete müsamaha göstermeyeceğiz. Buna dolandırıcılık, kimlik avı dolandırıcılığı ve yasa dışı olarak kabul edilebilecek diğerlerini de dahil etmek.

4. PG -13’ü sakla. Platformumuzu kullanarak herkesin rahat hissetmesini istiyoruz, bu nedenle tüm konuşmaların PG -13 olarak kalmasını ve tüm üyeler için uygun olmasını istiyoruz.

5. Bilgisayar korsanlığı veya kötü niyetli etkinlik yok. Güvenliği önemsemek ve platformumuzda herhangi bir bilgisayar korsanlığı veya kötü amaçlı etkinliğe izin vermeyeyeceğiz.

Bunlar, ChatGurbet’in tüm hücreleri.com’u takip etmeye yöneliktir. Herkesin bu kurallara uyacağını ve platformumuzu kullanarak harika vakit geçireceğini umuyoruz!.

Bunu duymak çok güzel! Şimdi size platformumuz hakkında bazı ek bilgiler vermeme izin verin. ChatGurbet.com, kullanıcıların dünyanın her yerinden bağlantı kurmalarını sağlayan ücretsiz bir sohbet platformudur. Grup sohbeti, özel sohbet ve sesli ve görüntülü aramalar dahil olmak üzere çok çeşitli özellikleri sunuyoruz. Platformumuz Masaüstü, mobil ve tablet dahil olmak üzere tüm dosyaları kullanılabilir.

Ayrıca bir dizi teması ve emoji sunarak, böylece kullanıcıların sohbet deneyimlerini tercihlerine göre özelleştirebilirler. Ayrıca, platformumuzun herkes için güvenli ve eğlenceli olmasını sağlamak için 24 saat çalışan bir moderatör ekibi var. Moderatörlerimiz tüm konuşmalarını gözden geçirir ve olumlu ve tutumlu bir ortama ulaşmak için gerekirse uygun önlemleri alır.

Platformumuzu kullanmaktan keyif almayı ve dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinmeyi umuyoruz. Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen müşteri destek ekibiyle iletişime geçmekten çekinmeyin. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunla ilgili size yardımcı olmak için 7/24 hizmetinizdedirler. ChatGurbet’i kutlamak için teşekkür ederiz.com!.

Kurallar